Vlasy, koža a nechty, tablety

Úvod Ostatné doplnkyVlasy, koža a nechty, tablety

Vlasy, koža a nechty, tablety

Tento výrobok bol špeciálne vyvinutý na udržanie zdravých a lesklých vlasov, pre pevné nechty a krásnu pleť. Hlavnou zložkou produktu je MSM (metylsulfonylmetán), čo je organická zlúčenina síry dôležitá pre tvorbu bielkovín, ktorá sa nachádza vo všetkých bunkách ľudského tela. Najviac je zastúpená vo vlasoch, nechtoch, koži, svaloch, kĺboch a kostiach. Síra patrí medzi najčastejšie sa vyskytujúce prvky v organizme a predstavuje základný minerál nevyhnutný pre stavbu kostí, chrupaviek a šliach a na tvorbu bielkovín, najmä keratínu, ktorý sa nachádza v pokožke a vo vlasoch. Dostatočný príjem síry pomáha zabezpečiť rast a zachovanie zdravých vlasov a nechtov. Súčasťou keratínu, hlavnej stavebnej látky nechtov, vlasov a kože je aj neesenciálna aminokyselina L-cysteín, ktorá je podobne ako MSM vysoko absorbovateľným zdrojom síry, potrebným pre tvorbu keratínu. L-cysteín podporuje silu vlasov tým, že poskytuje dostatočné množstvo síry do vlasových buniek. Ďalšími účinnými zložkami vo výrobku je komplex vitamínov B (cholín, inozitol, kyselina paraaminobenzoová), ktoré sú rovnako potrebné pre zdravý vývoj vlasových buniek.


Kyselina paraaminobenzoová (PABA) patrí medzi vitamíny B-komplexu a vyskytuje sa iba v kombinácii s kyselinou listovou. Zúčastňuje sa na spracovaní bielkovín a je nevyhnutná pre aktivitu niektorých enzýmov. Pôsobí priaznivo na pokožku a kvalitu pleti a pomáha zachovať prirodzenú farbu vlasov.


Cholín (vo forme cholín-bitartarátu) a inozitol sú prekurzory fosfolipidov, ktoré sú dôležité pre zdravý vývoj buniek vlasových folikulov. Cholíninozitol sú zložkami lecitínu, ktorý sa vytvára v pečeni. Tieto látky zaraďujeme medzi vitamíny skupiny B, ktoré si však dokáže ľudský organizmus syntetizovať. Podporujú rast vlasov a napomáhajú zlepšovať stav kože a nechtov.


Doplnok je obohatený o výťažok z prasličky roľnej, ktorá sa vyznačuje najvyšším obsahom kyseliny kremičitej spomedzi všetkých rastlín. Kyselina kremičitá obsahuje vysoké množstvo kremíka, jedného zo životne najdôležitejších prvkov v ľudskom tele. Kremík je významným minerálom pre zdravé nechty, zúčastňuje sa tvorby kostí a spojivového tkaniva a významne vplýva na kvalitu a rast vlasov. Extrakt z prasličky roľnej je štandardizovaný na 8 % kremíka.

Výrobca: Vitaking
Kód: VK971
 
Dostupnosť: vypredané
9,86 €

Vlasy, koža a nechty, tablety

výživový doplnok

 

Účinné látky v 1 tablete:
MSM (metylsulfonylmetán) 700 mg (** % RVH)
Praslička roľná (extrakt) 250 mg (** % RVH)
(štandardizovaný na 8 % kremíka)
L-cysteín HCl 100 mg (** % RVH)
Cholín 50 mg (** % RVH)
Inozitol 25 mg (** % RVH)
PABA 25 mg (** % RVH)

RVH %: referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých
** %: RVH nie je stanovená


Zloženie: metylsulfonylmetán, praslička (rastlinný extrakt) - lat. Equisetum Arvense, nosič: uhličitan vápenatý, L-cysteín hydrochlorid, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, cholín bitartarát, inozitol, kyselina paraaminobenzoová, stabilizátor: sodná soľ karboxymetylcelulózy, leštiace látky: kyselina stearová, potravinová glazúra; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý

 

Neobsahuje: lepok, laktózu, geneticky modifikované suroviny


Odporúčaná denná dávka: 1 tableta denne počas jedla

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Ak sa vyskytnú nejaké nežiaduce účinky, prerušte užívanie a poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

 

Skladujte na suchom, tmavom mieste pri teplote do 20°C v dobre uzatvorenom obale.

 

Obsah: 30 tabliet


Dátum minimálnej trvanlivosti do: 03/2023

 

Produkt je schválený Úradom verejného zdravotníctva SR pod č. OHVBPKV/635/2015/Ht

Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Dodanie tovaru

Kontakt

ZAMORE s.r.o.
Štefánikova 487/36
985 54 Lovinobaňa

tel.: +421 905 746 834
email: info@zamore.eu

Copyright 2014 - 2022 © Vitaking Slovakia