O nás

Úvod InfoO nás

Kto sme?

 

Spoločnosť ZAMORE je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá bola založená v auguste 2013 ako súkromná obchodná firma. Hlavným zameraním spoločnosti je predaj a distribúcia výživových doplnkov na území Slovenskej republiky. Už od počiatku sa zameriavame na prevenciu v oblasti zdravia, čo vyjadruje aj motto nami ponúkanej produktovej značky VITAKING - "... zážitok trvalého zdravia".

 

 

Čo ponúkame?


Ponúkame Vám široký sortiment prémiových výrobkov, prijateľné ceny a vynikajúcu kvalitu. Do hlavného sortimentu produktov, ktoré naša firma ponúka, patria predovšetkým vitamínové doplnky a doplnky stravy s obsahom minerálov a stopových prvkov. Okrem toho naša spoločnosť ponúka doplnky s obsahom rastlinných výťažkov ako aj rôzne iné výrobky tak, aby sme uspokojili čo najširšiu škálu zákazníkov. Produkty zn. VITAKING spĺňajú normy EÚ a sú registrované Úradom verejného zdravotníctva SR.

 

 

Pre koho sú naše produkty určené?


Snažíme sa uspokojiť čo najširšiu vekovú kategóriu a preto sú naše produkty určené predovšetkým tým koncovým zákazníkom, ktorí si vážia svoje zdravie a hľadajú možnosti, ako si ho nielen chrániť, ale aj upevňovať.

 

 

Čo je naším cieľom?

 

Našou snahou je poskytnúť zákazníkom vysoko kvalitné produkty s vysokým obsahom účinnej látky, ktoré im pomáhajú zlepšiť svoje zdravie a zároveň  cenovo dostupné. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať bezplatné poradenstvo pre svojich zákazníkov a postupne rozširovať sortiment aj o ďalšie produkty, a to podľa požiadaviek našich zákazníkov.


Mgr. Peter Murín

majiteľ spoločnosti


 

 

 

 

 

Dodanie tovaru

Kontakt

ZAMORE s.r.o.
Štefánikova 487/36
985 54 Lovinobaňa

tel.: +421 905 746 834
email: info@zamore.eu

Copyright 2014 - 2022 © Vitaking Slovakia