100% prírodné prostriedky na boj proti chrípke a nachladnutiu

Pridané: 03.03.2018

Nachladnutie a chrípka sú bežné choroby v priebehu celého roka, a obzvlášť závažné v zimných dňoch. A ak ich nebudete liečiť včas, môžu sa rozvinúť aj do ďalších nebezpečných ochorení. Čo musíte urobiť, je pokúsiť sa zastaviť šírenie vírusu a urýchliť dobu na zotavenie. Nižšie uvádzame niekoľko prírodných prostriedkov, ktoré Vám pomôžu zmierniť nachladnutie.


Pozrime sa, ako si pripraviť tento prírodný nápoj na prevenciu a liečbu bežného nachladnutia a chrípky.


Ingrediencie:


- červená cibuľa

- šťava z 1 citrónu

- 2 polievkové lyžice surového (raw) medu

- 2 poháre vody


Návod na prípravu:


Cibuľu nakrájajte na malé kúsky a pridajte ich do vriacej vody. Zmes varte po dobu 10-15 minút a nechajte ju vychladnúť. Potom ju sceďte, pridajte med a citrónovú šťavu a dobre premiešajte. Užite tento nápoj každý deň po jedle po dobu 3 dní, aby ste zmiernili príznaky nachladnutia a chrípky. Posilní zároveň Váš imunitný systém aj pred budúcimi ochoreniami.


Cibuľa je tiež známa tým, že má protizápalové, antibiotické a antivírusové vlastnosti, keď sa užíva vnútorne. Citróny sú široko používané na posilnenie imunitného systému, pretože sú plné vitamínu C. Dajte si pohár citrónovej vody ráno, keď sa prebudíte a bude prínosom pre Vaše celkové zdravie. Pozrite sa tu, ako správne napiť svoju citrónovú vodu. Navyše pridaním medu bude tento nápoj vďaka svojim antibakteriálnym, antifungálnym a antivírusovým vlastnostiam ešte pôsobivejší.


Zdroj: Naturalnews


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Dodanie tovaru

Kontakt

ZAMORE s.r.o.
Štefánikova 487/36
985 54 Lovinobaňa

tel.: +421 905 746 834
email: info@zamore.eu

Copyright 2014 - 2022 © Vitaking Slovakia